MÖBLER / Bord / Skrivbord 14765274
nr 1476 5274
Skrivbord
Teak, 1950/60-tal. Bredd: 89, djup: 50 cm, höjd: 99 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:49:02
500 kr
900 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr